17 квітня 2018 року в УДХТУ відбувався заключний захід у рамках проекту “Від шкільної програми до високих технологій”. Участь у ньому взяли вчителі біології та учні різних шкіл Дніпра.
17 квіт. 2018
![](/uploads/org1444/news_1528887224_.jpg)
Сьогодні, як ніколи, актуальним є питання про співпрацю між середньою школою та вищими навчальними закладами. Середня школа готує підґрунтя для того, щоб майбутній студент пізніше став не тільки висококваліфікованим спеціалістом в своїй галузі, а і освіченою людиною.