Вчимося викладати у 21 столітті!
14 трав. 2018
![](/uploads/org1444/news_1526309360_.jpg)
Учасники семінару-практикуму The 21st Century Teaching детально розглянули концепцію Нової Української Школи та зміни до Навчальної програми з іноземних мов для 5-9 класів. Вчителі дискутували щодо ключових компонентів і ролі вчителя в Новій Українській Школі, вивчали зв'язок ключових компетентностей і наскрізних вмінь. Також учасники розібралися в термінологічному апараті Нової програми, обговорили очікувані результати навчання згідно зі шкалою CEFR, навчилися визначати інтегровані змістові лінії на сторінках підручників та визначили нові підходи до складання поурочного та календарно-тематичного планування уроків з урахуванням отриманих знань.