З 8 по 10 лютого 2018 року вчителі музичного мистецтва міста Дніпра взяли участь у першому міжнародному етномузикознавчому симпозіумі «Актуальні питання східноєвропейської етномузикології»
10 лют. 2018
![](/uploads/org1444/news_1526307536_.png)
Найяскравіше враження - це концерт-прем’єра Кантати на теми козацьких пісень Дніпропетровщини «Ішов козак долиною» для солістів, академічних ударних інструментів, фортепіано та ансамблю бандуристів «Чарівниці», створеною композиторкою регіонального відділення Національної Спілки композиторів України Валентиною Мартинюк (диригент Володимир Овчаров).