Діточки з Навчально-реабілітаційного центру "Надія" отримали подарунки
28 груд. 2016
![](/uploads/org1444/news_1483006485_.jpg)
Спеціально для діток з НРЦ "Надія" котиків створила Наталя Зубарева, а передав - Дід Мороз! Наталя власноруч пошила 57 іграшок, що викликає глибоку повагу!
Центр носить назву "Надія", адже там навчаються особливі діти.
Усю методично-навчальну та реабілітаційну роботу, що проводить колектив закладу, можна назвати подвигом, точніше "Надією". Надією для батьків, дітей, близьких. На одужання та покращення стану дітей.
Такий подарунок являється якомога доречним, так як м'які іграшки є також частково процесом реабілітації та просто гарним новорічним сюрпризом, ще й коли вони вироблені власноруч.