Річниця смерті Письменного Валерія Борисовича
4 січ. 2017
![](/uploads/org1444/news_1483528854_570.jpg)
Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради висловлює слова співчуття та скорботи близьким та рідним, колективу НВО № 136 з нагоди річниці смерті Письменного Валерія Борисовича, заслуженого учителя України, Світоча освітньої галузі Придніпров’я, одного з кращих керівників навчальних закладів міста – новаторів Школи майбутнього.
Валерій Борисович був Людиною світлої душі та великого серця, високодуховною Людиною нової ментальності.
Сумуємо разом з вами. Пам’ятаємо.