Участь у Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»
9 черв. 2018
![](/uploads/org1444/news_1528516353_.jpg)
Команда “Екодіти” стала переможцем обласного етапу конкурсу колективів екологічної просвіти, що проводився в квітні 2018 року (Керівник команди "Екодіти" Толкачова Світлана Георгіївна, заступник директора з ВР). Допомогу команді у підготовці виступу надав методичний центр управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (директор Баляй С.Б.). Організатором участі команди у заході виступив комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан). Дякуємо вчителям, батькам, учням закладу загальної середньої освіти міста №74 за активну участь.