«Ще квіттям зійду я в полях України»
10 квіт. 2018
![](/uploads/org1444/news_1526031191_743.jpg)
На свято запрошені учні 10-11 класів, учителі, кандидат філологічних наук Костянтин Семенович Дуб, головний редактор газети «Я» та збірки «Собори наших душ» поетеса Тетяна Іванівна Заславська. Тетяна Іванівна та Костянтин Семенович Дуб були особисто знайомі з Олесем Терентійовичем, тож розповіли про Гончара як про людину і письменника. Було згадано цікаві моменти з життя Олеся Терентійовича, зроблено огляд його творчої біографії. Прозвучали вірші письменника «Небо», «Ніч у Карпатах», «Мужні прострелено крила», «Умру на світанні».