Вітаємо переможця МАН Ратушного Дениса!
25 квіт. 2018
![](/uploads/org1444/news_1524640149_715.jpg)
Вітаємо переможця МАН Ратушного Дениса!
З 18 по 22 квітня 2018 року у місті Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Учень групи 11-1 фінансово-економічного ліцею Ратушний Денис посів ІІ призове місце, захистивши роботу «СИНЕСТЕЗІЯ ЯК ЗАСІБ ХУДОЖНЬОЇ ВИРАЗНОСТІ В РОМАНІ В. НАБОКОВА «КАМЕРА ОБСКУРА».
Вітаємо Дениса та наукового керівника Новохатну Дарію Анатоліївну з перемогою Всеукраїнського рівня.