Флешмоб «Небо над Дніпром!»
23 січ. 2017
![](/uploads/org1444/news_1485174641_.jpg)
У неділю, 22 січня, на честь Дня Соборності в центрі Дніпра відбувся флешмоб «Небо над Дніпром!». Мешканці міста випустили в небо тисячу жовтих і блакитних кульок, які утворили державний прапор України.
У неділю, 22 січня, на честь Дня Соборності в центрі Дніпра відбувся флешмоб «Небо над Дніпром!». Мешканці міста випустили в небо тисячу жовтих і блакитних кульок, які утворили державний прапор України.