Старшокласники Дніпра презентували розробки додатків для смартфонів Завершено перший етап міського проекту «ІТ-навчання учителів інформатики та обдарованих учнів».
14 груд. 2016
![](/uploads/org1444/news_1481548722_556.jpg)
За результатами інтенсивних двотижневих ІТ-курсів та наполегливому навчанню Java-програмуванню у літній «ІТ-школі Дніпро», яку організував методичний центр управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за підтримки компанії Київстар, учасники проекту підготували навчальні стартапи з JAVA-програмування під Android.