До Дня міста -міський фестиваль дитячих творчих робіт «Мапа декоративно-ужиткового мистецтва України» та вернісаж учнівських проектів «Видатні будівлі нашого міста», присвячені 240-річчю міста Дніпра.
11 вер. 2016
Творчість школярів до Дня народження міста
Щороку юні майстри виконують творчі роботи та присвячують їх видатним подіям нашого міста.
10 вересня 2016 року на площі Героїв Майдану було проведено низку мистецьких заходів, присвячених 240-річчю міста. Близько 600 школярів взяли участь у міському конкурсі-виставці «Мапа декоративно-ужиткового мистецтва України».
Учні 7 – 11 класів виконали зразки ужиткового мистецтва областей України. У своїх роботах діти продемонстрували розмаїття народної української творчості. Дитячі роботи виконані у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: різьблення, випилювання, випалювання, конструювання, вишивка стрічками, бісером, хрестиком, гладдю. До кожної творчої роботи учні додали презентацію власної робити та опис технологічної карти з виготовлення роботи. Зібраний матеріал сприяв ознайомленню учнів з історією та зразками творчості видатних митців народного мистецтва.