У Дніпрі відбувся ярмарок професій «DNIPRO EDUCATION CITY»
5 лип. 2021
![](/uploads/org1444/news_1625491574_.jpg)
У Дніпрі 3 липня вперше відбувся фестиваль «Dnipro education city». 15 вищих навчальних закладів Дніпра та області представляли свої факультети. На ярмарку професій випускники та батьки могли спілкуватися з ректорами, деканами та викладачами. Кожен навчальний заклад мав декілька локацій у парку Шевченка, там можна було дізнатися більше про професію.