12.10.2020 року відбувся вебінар з циклу вебінарів "Онлайн - можливості для вчителів в умовах дистанційного навчання"
14 жовт. 2020
![](/uploads/org1444/news_1603222536_.jpg)
Відбувся практичний вебінар на тему "Онлайн-інструментарій вчителя: створення "хмаринок слів", коміксів та ментальних карт"
Під час вебінару вчителі міста Дніпра мали можливість ознайомитися з такими онлайн-сервісами як: WordArt, Mindomo та ToonyTool. У практичній частині вебінару вчителі змогли на практиці побачити роботу на цих онлайн - сервісах та створити власні "хмаринки слів", ментальні карти і комікси.
Посилання на згадані ресурси: