Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Перемога команди СЗШ №15 у Шкільній Баскетбольній Лізі України 3х3

1 бер. 2018
Команди СЗШ № 15 перемогли в обласному етапі змагань Шкільної Баскетбольної Ліги України 3х3

За підсумками фінальних змагань обласного етапу Шкільної Баскетбольної Ліги України 3х3 15 лютого дві команди дівчат Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 15» Дніпровської міської ради стали переможцями у старшій та середній вікових категоріях.

СЗШ № 15 має багаторічну баскетбольну традицію, є постійним учасником міських змагань, обласних турнірів з баскетболу та баскетболу 3х3.

Цьогоріч саме юні баскетболістки СЗШ № 15 представлятимуть Дніпропетровську область у ІІІ (фінальному) етапі змагань Шкільної Баскетбольної Ліги України 3х3.